Kontakt Oss

Hovedkontor:

Randabergveien 300B
4073, Randaberg

Få Veibeskrivelse

Avdeling Arendal:

Eurekabygget 4.etg., Kystveien 2
4817, Arendal

Få Veibeskrivelse

Bruk kontaktskjemaet dersom du ønsker pristilbud eller er nysgjerrig på våre løsninger

Type henvendelse

For eksisterende kunder: send inn en ticket ved klikke her

Kontaktpersoner

Tore Amdal

Tore Amdal

Salgs & Markedsleder

tore.amdal@supercharge.no
+47 480 03 993

Kathrine Bjørnevoll

Kathrine Bjørnevoll

Innkjøp – og logistikkansvarlig

kathrine.bjornevoll@supercharge.no
+47 942 87 039

Glenn Wersland

Glenn Wersland

Prosjektleder

glenn.wersland@supercharge.no
+47 941 70 642

Geir Erik Veland

Geir Erik Veland

Prosjektleder

geir.veland@supercharge.no
+47 970 99 990

Lasse Haugland

Lasse Haugland

Prosjektleder

lasse.haugland@supercharge.no
+47 976 87 510

Marthe Melhus

Marthe Melhus

Kundesenter / Helpdesk

post@supercharge.no
+47 477 12 341

Ida Hartigvsen

Ida Hartvigsen Undem

Kundesenter / Helpdesk

ida.undem@supercharge.no
+47 477 12 341

Leif Junior Holta

Leif Jr. Holta

Software og Support

leif.jr.holta@supercharge.no
+47 414 90 099

Dan

Dan Heske

Service ingeniør

Vilhelm

Vilhelm Assersen

IT/Software ingeniør

Arild Hansen

Arild Hansen

Daglig leder

arild.hansen@supercharge.no
+47 911 77 700